Wczasy na torze wyścigowym, czyli słów parę o HTG Wczasy Matsuri 2020

Dawno temu, bo już ze dwa tygodnie temu Tor Krzywa ponownie gościł wesołków z HTG i masę – po prostu – MASĘ – ludzi gotowych na zdrowie upalanko. Nie będę się za bardzo rozpisywał bo impreza była przygotowana bardzo zacnie. Od samego procesu rejestracji uczestników (i mediów) jak i już po przyjeździe na miejsce. Baza gastro i pole namiotowe dla wszystkich tych, którzy nie spali w swoich furach czy na leżakach przy grillu.

Pewnie zastanawiacie się (lub nie) czym jest “matsuri”. Matsuri z japońskiego oznacza “święto” lub “festiwal”, a pomysł driftingowego matsuri narodził się nie inaczej jak właśnie w Japonii. Tam miejscem takiego festiwalu jest legendarny w kręgach drifterów tor Ebisu i przynajmniej dwa razy do roku – na wiosnę i na jesień.

HTG już drugi raz stworzyło takie matsuri na moim domowym torze, Tor Krzywa. Wcześniej zorganizowali HTG Corona Matsuri (klikajcie, żeby zobaczyć galerię)

Poniżej zobaczycie parę zdjęć i wideo lub dwa z tej imprezy. Klikajcie w fotkę, żeby zobaczyć pełną galerię z eventu! 😀 Poniżej wideo, a więcej na kanale Drive4Life na YouTube