Nowy, szybszy i niezawodny – elektryczna Senna “Ride-On”

Brytyjska firma z Woking nie próżnuje i właśnie zademonstrowali zupełnie nową odmianę swojego hipersamochodu. Senna “Ride-On” już zagościł na dobre w garażu firmowym, a teraz każdy z nas może go mieć.

Dlaczego każdy z nas? Ponieważ “Ride-On” to seria elektrycznych minisamochodzików, stylizowanych na duże odpowiedniki. W linii modelowej jest P1 oraz 720S. Senna w takim razie jest trzecim autem.

Samochodzik jest elektryczny, przeznaczony dla dzieci w wieku 3 do 6 (i Lando Norrisa). Dostępny w 5 kolorach – czarnym, białym, Mira Orange, Vega Blue oraz Memphis Red. Jest też kolor specjalny, dostępny dla dealrów marki i jest to żółto-zielony, który oddaje kolory które na kasku miał patron modelu – Ayrton Senna.

W wyposażeniu znajdziemy wszystko to co model 720S w tym takie cuda jak odtwarzacz muzyki z karty SD lub pendrive`a, a guzik “Start Engine” umili czas dzieci dźwiękiem prawdziwej Senny.

Elektryczna Senna ma też otwierane drzwi, które mają ułatwić dziecku wejście i wyjście z samochodzika.

Cena? 375 funtów, a autko dostępne jest poprzez stronę McLarena u oficjalnych dealrów oraz w wybranych sieciach sklepów z zabawkamiźródło: McLaren Automotive